Įmonės veikla

Malonu, kad apsilankėte Tesera puslapyje. Džiaugiamės, galėdami Jums pristatyti mūsų įmonės veiklą ir produktus. 

Esame Lietuvos gamintojai ir jau 16 metų dirbame dėl Jūsų! 

Pagrindinė Teseros veikla – fasado apdailos plytelių, dirbtinio akmens bei detalių pagal individualius užsakymus gamyba. 

Produkcija

Mūsų gaminamos plytelės plačiai naudojamos fasadų ir vidaus apdailai, sienų restauracijai, įvairių dekoratyvių elementų kūrimui ir t.t. Šios plytelės yra gaminamos, naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir technologijas bei išlaikant rankų darbo tradicijas.

Plytelės išsiskiria itin aukšta kokybe: yra tvirtos, ilgaamžiškos, atsparios aplinkos temperatūros pokyčiams ir mechaniniam poveikiui. Jų storis – 17 mm, mažas vandens įgeriamumas (iki 4,5%). Plytelės vizualiai nesiskiria nuo originalios klinkerio plytos ir atitinka visas technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos bei klinkerio plytelėms. Šios išskirtinio dizaino fasado plytelės atrodo natūraliai, kuria malonų akiai estetinį vaizdą, yra lengvos bei paprastai montuojamos.

Individualių poreikių patenkinimas 

Dėl ilgalaikės 16 metų darbo patirties ir begalės bandymų esame sukaupę plačią plytelių spalvų gamą. Mūsų įmonės specialistai atsakingai ir kruopščiai parinks apdailos plytelių spalvą pagal Jūsų pateiktą spalvos pavyzdį ir patenkins ypatingus Jūsų pageidavimus.

Jūs būsite visada svarbus klientas mūsų įmonei, kad ir kokia būtų Jūsų  užsakymo apimtis. Siūlydami išskirtinę produkciją, Jus aptarnausime profesionaliai ir kompetentingai. Jūsų sumanymus įgyvendinsime greitai, tiksliai ir kokybiškai. Mūsų gaminamos fasado plytelės, kita produkcija bei teikiamos paslaugos patenkins net ir išrankiausius Jūsų poreikius.